Close X

Зупинення роботи відділень розташованих у структурних підрозділах ТОВ ІН-ТАЙМ

Інтайм

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ: зупинення роботи відділень ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ», розташованих у структурних підрозділах ТОВ «ІН-ТАЙМ»

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

З 02 березня 2020 року відділення (каси) ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ», які розташовані у приміщеннях логістичного  оператора ТОВ «ІН-ТАЙМ», зупиняють свою діяльність.

Усі зобов’язання з виплати переказів, що вже були ініційовані в касах, розташованих у приміщеннях ТОВ «ІН-ТАЙМ», та не виплачені Клієнтам, є чинними та ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» здійснить виплати усіх зазначених переказів.

З усіх питань, що можуть виникнути у Вас з питань виплати переказів, що вже були  ініційовані в касах, розташованих у приміщеннях ТОВ «ІН-ТАЙМ», просимо звертатися до контакт-центру ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» за номером телефону +380 44 300 00 30.

Також Ви можете направляти свої  звернення щодо виплати переказів  на електронну адресу intime@elpaysys.com обов’язково вказавши своє прізвище, ім’я та по батькові,  контактний номер телефону та номер замовлення (товарно-транспортної чи вантажної накладної, декларації і т.п.)

Режим роботи контакт-центру:  Понеділок-п’ятниця з 09-00 до 18-00

Вихідний:  субота, неділя.

Інформація з переліком відділень (кас), де здійснюватиметься виплата переказів, що вже були  ініційовані в касах, розташованих у приміщеннях ТОВ «ІН-ТАЙМ», буде розміщено на офіційному сайті ТОВ «ЕПС» в розділі – Перелік відділень (кас), де здійснюватиметься виплата переказів, що вже були  ініційовані в касах, розташованих у приміщеннях ТОВ «ІН-ТАЙМ».

Приносимо наші вибачення за завдані незручності та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ. БУДЬ-ЯКІ ПРОБЛЕМИ З ФУНКЦІОНУВАННЯ, ФІНАНСОВІ, ПОДАТКОВІ, ОБМЕЖУВАЛЬНІ ВІДСУТНІ. УСІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ВИКОНУЮТЬСЯ У СТРОК.

МИ НЕ ЗАЛИШЕМО ЖОДНОГО НАШОГО КЛІЄНТА БЕЗ УВАГИ.

Якщо з будь-яких причин Вас не влаштовує жодне із запропонованих відділень (кас), перелік яких розміщено для виплати грошових переказів, ініційованих у касах, розташованих у приміщеннях ТОВ «ІН-ТАЙМ», Вам необхідно звернутися за наведеними номером телефону +38044 300 00 30 або за наведеною електронною адресою intime@elpaysys.com  для погодження  індивідуальних можливостей отримання Вашого переказу.

Дякуємо за розуміння!

З повагою адміністрація ТОВ «ЕПС».