Close X

Інформація стосовно виплати коштів, які були ініційовані через ВПС ЕЛЕКТРУМ в касах відділень, розташованих у приміщеннях ТОВ ІН-ТАЙМ

electrum

Шановний Клієнте!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ»  З МЕТОЮ УНИКНЕННЯ НЕПОРОЗУМІНЬ З ПИТАНЬ ПЕРЕКАЗУ КОШТІВ ПРИЙНЯТИХ В ВІДДІЛЕННЯХ (КАСАХ) РОЗТАШОВАНИХ У ПРИМІЩЕННЯХ        ТОВ « ІН-ТАЙМ» ВВАЖАЄ ЗА НЕОБХІДНЕ ПОВІДОМИТИ НАСТУПНЕ:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» є фінансовою компанією, виключним видом діяльності якої є здійснення переказів коштів у національній валюті без відкриття рахунків у відповідності із отриманою Ліцензією та Правилами внутрішньодержавної платіжної системи «ЕЛЕКТРУМ» (ВПС «ЕЛЕКТРУМ»).

Одночасно повідомляємо, що ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» не надає та не надавало логістичних послуг з перевезення  (доставки) вантажів, тому відповідальності за доставку та збереження Ваших вантажів , відправлених через логістичну компанію ТОВ ТОВ «ІН-ТАЙМ», ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» не несе.

Каси ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» були відкриті не у всіх , а лише  у вибіркових відділеннях, розташованих у приміщеннях ТОВ «ІН-ТАЙМ». З  602 відділень логістичної компанії ТОВ «ІН-ТАЙМ» робочі каси ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» були відкриті на 165  відділеннях, перелік яких зазначено тут Перелік відділень (кас) ТОВ «ЕПС» розташованих у приміщеннях ТОВ «ІН-ТАЙМ», де здійснювався  переказів коштів в ВПС «ЕЛЕКТРУМ».

ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» ПІДТВЕРДЖУЄ ЧИННІСТЬ УСІХ ПЕРЕКАЗІВ, що станом на 28.02.2020 вже були ініційовані в касах відділень, розташованих у приміщеннях ТОВ «ІН-ТАЙМ». Підтвердженням  переказу коштів є документи, що оформлені у відповідності із вимогами чинного законодавства України ( заява на переказ готівки, фіскальний чек . Приклад Звернення на переказ тут). Переказ може бути   видано  належному отримувачу за умови наявності такого переказу в обліковій системі ВПС «ЕЛЕКТРУМ».

При зверненні за отриманням переказів просимо звернути увагу на наявність належних документів на переказ коштів у ВПС «ЕЛЕКТРУМ».

ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» не несе відповідальності за будь-які інші платежі, які були проведені через ТОВ «ІН-ТАЙМ» без використання ВПС «ЕЛЕКТРУМ ».

З повагою Адміністрація ТОВ «ЕПС».