Close X

Увага шахраї – ТОВ МУЛЬТІПЕЙ

мультіпей

Дорогі партнери та клієнти,

Просимо звернути увагу та бути обережними!

Як раніше повідомлялося, на компанію ТОВ “ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ” відбувається тиск та ведеться брудна інформаційна компанія. Нещодавно була створена чергова фейкова сторінка – http://multipay.com.ua/.

Компанія під назвою ТОВ “МУЛЬТІПЕЙ” пропонує послуги грошових переказів, а саме: на фейковому сайті  http://multipay.com.ua/ розміщена інформація про компанію ТОВ “ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ” з зазначеним кодом ЄДРПОУ, адресою, дирекцією та з підробленою Ліцензією на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків, виданою Національним Банком України та Свідоцтвом про реєстрацію фінансової установи.

Компанія ТОВ “ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ”, посадові особи та співробітники компанії не мають жодного відношення до неіснуючої компанії ТОВ “МУЛЬТІПЕЙ за адресою м. Київ, Михайла Грушевського 28, фейкового інтернет ресурсу – http://multipay.com.ua/ та розміщеною на ньому інформації.

Зазначаємо, що головний офіс ТОВ “ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ” розміщений за адресою м. Київ, Столичне шосе 103, номер телефону +38 044 300 00 01.

Будьте обережні та перевіряйте інформацію!

З повагою,
Команда Електрум Пеймент Сістем