Close X

Утиск платіжної системи Електрум

Державне Бюро Розслідувань Прокуратура

Шановні Партнери та Клієнти компанії,

Нещодавно, ТОВ “ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ” зазнало заходів силового тиску з боку правоохоронних органів України, що отримало негативне інформаційне відображення в деяких засобах масової інформації.

На підставі Ухвали Новозаводського районного суду м. Чернігів від 16.01.2019 року були здійснені заходи щодо арешту грошових коштів на рахунках Товариства, відкритих в українських банках. Не погоджуючись з застосованими заходами, Товариство оскаржує зазначені ухвали в судовому порядку та подані відповідні скарги на протиправні дії посадових осіб правоохоронних органів.

Вважаємо за необхідне довести до Вашого відома, що підставою для винесення Ухвал було кримінальне провадження №42018000000002718 від 01.11.2017. В матеріалах справи зазначається, що Платіжна система “Електрум” нібито, протягом 2011 -2018 років, була задіяна в протиправній схемі по переведенню в готівку коштів, отриманих незаконним шляхом, від діяльності електронних казино та букмекерських контор 1xbet, Leon та “Фаворит”.

Зазначені факти не відповідають дійсності, адже Товариство було зареєстровано тільки у 2016 році, а перші операції з переказу коштів почали здійснюватися у 2017 році. Крім того, Платіжна система “Електрум” ніколи немала ніяких ділових стосунків з букмекерськими компаніями і не здійснювала переказ коштів на користь таких суб’єктів.

На даний час, вжиті Товариством заходи, забезпечили роботу платіжної системи в звичайному режимі та вільний рух коштів на банківських рахунках Товариства.

З повагою, Генеральний Директор      В. Ю. Пожарський