Close X

Нові відділення ЕПС у поштового оператора Justin

justin

Тепер фінансові послуги стали доступнішими, мережа Електрум Пеймент Сістем розширилась завдяки запуску на базі сучасного логістичного оператора Justin. У 2018 році було відкрито 350 кас та планується поступове розширення мережі. Варто зазначити, що відділення платіжної системи ЕПС та поштового оператора Justin відкривались одночасно.

Трохи про партнера Justinpochta justin

Justin – заснована у 2018 році, як оператор сучасних поштових послуг та входить в холдинг Fozzy Group. Компанія має відділення формату “Smart”, площею до 5 кв. метри, та розширенні відділення – «OSR» (Online Service Retail) площею 20 кв. метрів, в яких можна перевірити відправлення, приміряти одяг, протестувати техніку та переконатися, що вам підходить саме та річ, яку ви замовляли.

Компактне розміщення відділень дає змогу надавати поштові та фінансові послуги в зручному розташуванні для клієнтів, в улюблених магазинах:

Важливими перевагами компанії також є сучасний підхід у веденні бізнесу – використання міжнародного досвіду та автоматизація всіх процесів, що дає змогу надавати послуги швидко, зручно та якісно по всій Україні.