Close X

Увага: в інтернеті поширюються фейкові сторінки фінансових компаній

Шановні партнери та клієнти,

Звертаємо вашу увагу на появу в інтернеті фейкових сторінок фінансових «компаній», які розігрують  акції та призи. Тим, хто повівся, розсилаються «листи щастя». Пастка не лише в тому, що це шахраї, які намагаються розвести легковажну жертву на гроші, а й у тому, що на сторінках цих фейкових компаній розміщена юридична інформація та реквізити Electrum Payment System (ЄДРПОУ, адреса та інформація про дирекцію).

Також на цих сторінках є підроблені Ліцензії НБУ та Свідоцтва про реєстрацію фінансових установ. Це домальовані у Фотошопі оригінальні свідоцтва нашої компанії, які, згідно вимог, регулятора, доступні на офіційному сайті ТОВ «Електрум Пеймент Сістем».

Ось, сторінки, які з’явилися лише протягом останніх двох-трьох тижнів:

PAY SERVICE – http://pay-service.com.ua
GLOBAL PAYMENT – http://global-payment.com.ua
MULTIPAY – http://multipay.com.ua/
PAY PAYMENT – http://pay-payment.com.ua/
ELECTRO PAY – http://electro-pay.com.ua/

Деякі фейкові сторінки вже були заблоковані операторами інтернет послуг раніше, але декотрі ще працюють або все ще не виявлені.

Наголошуємо, жоден із цих ресурсів не має стосунку до компанії ТОВ “ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ”.

Шахраї активно використовують сервіси SMS та Email розсилки для привернення уваги.

Привет! Активно пользуетесь  терминалами  самообслуживания? Пополняете мобильный счёт через терминал? Оплачиваете интернет и коммунальные платежи через терминал? Поэтому Вы стали участником ежегодной акции!!! … Для получения приза Вам необходимо как можно быстрее  пройти на наш сайт, зарегистрироваться и наши операторы свяжутся с Вами.

Якщо Вам надійшов SMS або електронний лист із таким текстом, в жодному разі не вчиняйте дій, до яких вас заохочують (перерахунок коштів, надання реквізитів платіжних карток, розкриття приватної інформації). Це – шахраї!

Офіційно заявляємо, на даний час компанія Electrum Payment System не проводить подібні акції. Посадові особи та співробітники компанії не мають жодного стосунку до наведених вище фейкових ресурсів.

Головний офіс компанії розташовано за адресою м. Київ, Столичне шосе, 103, телефон +38 044 300 00 01, офіційний веб-сайт – http://elpaysys.com; платіжний сервіс – https://electrum.ua/ .

Будьте обережні та перевіряйте інформацію!

З повагою,
Команда Electrum Payment System