Close X

Компактні РРО нового типу або прорив в фіскалізації

Боротьба з тіньовою економікой в Україні триває досить довго, що шкодить легальній економіці країни. З однієї сторони чиновники приймають закони, які б сприяли виходу підприємств з тіні та спрощували процесс звітування перед Державною Фіскальною Службою, що захистить споживача та наблизить країну до Європейський стандартів.

Фіскальний чек – є простою нормою в розвинутих країнах, де кожен покупець захищений та в змозі повернути товар за чеком в встановлений термін передбаченим законом та підприємець зобов’язанний прийняти цей товар, якщо він не пошкоджений, та відзвитувати перед податковою. Через роботу без касових апаратів або реєстраторів розрахункових операцій місцеві податкові служби неотримають додаткових надходжень в бюджет, який міг би бути використанний на розрозвиток громади.

З іншої сторони, малі підприємці скаржились на високу ціну касових апаратів, що не давало змоги працювати малому бізнесу. Деякий час чиновники знаходили компроміс, та дозволили працювати без касового апарату або РРО.

В 2017 році за замовленням Держави, був розроблений сучасний-цифровий касовий апарат УЕ РККС (реєстратор розрахункових операцій), який в десять разів дешевший від конкурентів.

УЕ РККС

Флешка виконує усі функції РРО та передає інформацію про здійснену операцію прямо до фіскальної служби. Підключити РРО можна до будь-якого турміналу (комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон), що дає змогу легалізувати пересувну касу, або всіх кур’єрів, які приймають платежі в дверях. Після підключення флешки (РРО) до терміналу і проведення операції, наприклад поповнення мобільного телефону, клієнту видається фіскальний чек, а всі дані платежу автоматично передаються в Державну Фіскальну Службу, це може відслідкувати і сам клієнт – відсканувавши своїм пристроєм QR-код і побачити копію чеку надісланого в ДФС.

Це можна вважати революційним рішенням, що не потребує великих капіталовкладень!