Close X

Куточок Споживача

Шановний Споживач, дякую що завітав на сторінку - Куток Споживача компанії "Електрум Пеймент Сістем".

Наша команда працює над здійсненням моментальних електронних платежів, переказу коштів та задоволення потреб наших клієнтів (поповнення мобільного телефону, сплата комунальних послуг й т.д.) максимально зручно.

ТОВ «Електрум Пеймент Сістем» - фінансова компанія, діюча в правовому полі України, легальний оператор електронних фінансових і платіжних інструментів.

Має Ліцензію Національного банку України №43 на переказ коштів без відкриття рахунків та Свідоцтво «Платіжної Системи». У компанії працює більше 80 досвідчених фахівців з сфер банківської справи, інтернет технологій та фінансових ринків.

Юридична інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ"
Коротка назва: ТОВ «ЕПС»
ЄДРПОУ: 40243180
Місцезнаходження: 03131, м. Київ, вул. Столичне шосе, буд. 103
Генеральний Директор: Пожарський Вячеслав Юхимович (діє на підставі Cтатуту)
Дата державної реєстрації: 29.01.2016р.

Усю інформацію та режим роботи відділеннь ТОВ "ЕПС", можна знайти тут.

Телефон/Email для приймання претензій та пропозицій споживачів:

 • +38 (044) 300 00 30
 • info@elpaysys.com

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ" є учасником наступних платіжних систем:

 1. Внутрішньодержавна платіжна система "ЕЛЕКТРУМ", платіжною організацією якої є ТОВ "ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ"
 2. Внутрішньодержавна платіжна система "FLASHPAY", платіжною організацією якої є ПАТ "БАНК ФАМІЛЬНИЙ".
  Контакти : Україна, м. Київ, 03039, Голосіївський проспект, будинок 26а тел. +38 (044) 257-20-14.
  Інформація щодо послуг, які надаються ВПС "FLASHPAY" , порядок (умови) здійснення переказу коштів , строки зарахування коштів отримувачам , порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами платіжних систем розміщено на веб-сайті - http://www.fbank.com.ua/.
 3. Внутрішньодержавна платіжна система "ЛЕО", платіжною організацією якої є ПАТ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ".
  Контакти: Україна, , м. Київ, 03148,пр-т. Леся Курбаса, будинок 2-Г Тел. +38 (044) 223-45-05.
  Інформація щодо послуг, які надаються ВПС "ЛЕО" , порядок (умови) здійснення переказу коштів , строки зарахування коштів отримувачам , порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами платіжних систем розміщено на веб-сайті - http://www.leogaming.ua/.

Учасниками внутрішньодержавної платіжної системи "ЕЛЕКТРУМ" є:

 1. ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" (21560045)
 2. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФЕНІКС" (35075436)

Надання клієнтам послуг щодо виконання певних операцій з переказу коштів здійснюється ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» через ту платіжну систему, яка передбачає можливість проведення такої операції.

Вартість послуг з переказу коштів (Тарифи) за проведення операцій ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» не залежать від платіжної системи, через яку проводиться операція, та є платою за надання послуг.

Перед тим як скористатися послугами нашої компанії, будь ласка, ознайомтеся з:

Опис послуг, що надаються ВПС «ЕЛЕКТРУМ»

ВПС «ЕЛЕКТРУМ» надає послуги з переказу коштів в національній валюті без відкриття рахунків. Ініціювання переказу готівки проводиться без відкриття рахунку фізичною особою (платником) через:

 • каси учасників ВПС шляхом подання платником заяви на переказ готівки та внесення відповідної суми готівки;
 • програмно-технічні комплекси самообслуговування (далі - ПТКС) учасників ВПС шляхом формування електронної заявки на переказ готівки та внесення відповідної суми готівки;
 • інші платіжні пристрої (далі - ПП) - платіжні пристрої (крім ПТКС), які дають змогу користувачеві здійснити операції з ініціювання переказу коштів, а також виконати інші операції згідно з функціональними можливостями відповідного пристрою.

Видача коштів в національній валюті, ініційованого платником на користь визначеного отримувача проводиться одним з наведених способів:

 • видачі суми переказу у готівковій формі отримувачу фізичній особі (виключно в касах учасників ВПС);
 • зарахуванням коштів на рахунок, попередньо відкритий у банку-учасника ВПС, отримувача фізичної або юридичної особи;
 • зарахуванням коштів на рахунок, попередньо відкритий у іншому банку, не учасника ВПС, отримувача фізичної або юридичної особи.

ВПС «ЕЛЕКТРУМ» забезпечує надання таких видів послуг з переказу коштів:

 • переказ готівки від фізичних осіб фізичним особам;
 • переказ готівки від фізичних осіб для оплати послуг операторів зв’язку;
 • переказ готівки від фізичних осіб для оплати комунальних послуг;
 • переказ готівки від фізичних осіб для оплати товарів та послуг інших юридичних осіб постачальників (користувачів ВПС).

Переказ коштів на банківські рахунки Отримувачів здійснюється з урахуванням режимів функціонування таких рахунків, визначених нормативно-правовим актом Національного банку України з питань відкриття та ведення рахунків.

Усі послуги з переказу коштів проводяться виключно в національній валюті України - гривня (UAH).

За надання послуг з переказу коштів у ВПС «ЕЛЕКТРУМ» Користувачі сплачують комісійну винагороду, що стягується у національній валюті відповідно до тарифів затверджених Платіжною організацією.

Порядок вирішення спорів між Учасниками та Користувачами ВПС «ЕЛЕКТРУМ»

Для з’ясування спорів між Учасниками та Користувачами ВПС у наслідок невиконання або неналежного виконання ними своїх зобов’язань відповідно до умов укладених договорів, сторони для отримання необхідної інформації мають право першочергово звертатися с запитом до таких Учасників та Користувачів ВПС, з яким виник спір та з якими вони мають договірні відносини, або до Платіжної організації у разі такої необхідності.

Платіжна організація у разі потреби має право отримати будь-яку необхідну інформацію у учасників та/або користувачів ВПС.

Платіжна організація, учасники та користувачі ВПС, які отримали відповідний запит про надання необхідної інформації, зобов’язані розглянути цей запит протягом 10 днів та надати відповідну інформацію (за наявності).

Платіжна організація для розгляду та вирішення спорів, що виникають між учасниками та/або користувачами ВПС, створює комісію за участю учасників ВПС.

Комісія з вирішення спорів зобов’язана оперативно розглянути звернення заявника. З цією метою комісія має право проводити відповідні перевірки із залученням представників від учасників та/або користувачів ВПС та отримувати необхідну для прийняття обґрунтованого рішення інформацію від учасників та/або користувачів ВПС. Якщо з рішенням, прийнятим комісією з вирішення спорів, сторони не згодні вони можуть звернутися для вирішення спору до суду відповідної юрисдикції, до компетенції якого входить розгляд спорів, що можуть виникнути між учасниками та користувачами ВПС, згідно вимог чинного законодавства України.

Виникнення спорів між учасниками та/або користувачами ВПС не повинно впливати на виконання належним чином ініційованих операцій переказу коштів. У разі виникнення ризику невиконання фінансової операції внаслідок виникнення спору, Платіжна організація має право прийняти рішення про виконання фінансової операції за рахунок власних коштів.

Розрахунковий банк платіжної системи «ЕЛЕКТРУМ»

Повна назва: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК»

Скорочена назва: АБ «УКРГАЗБАНК»

Телефон цілодобової підтримки:
0 800 309 000 (безкоштовно з усіх телефонів)
358 - короткий номер з мобільного телефона ( платний )
044 - 494 - 46 - 50,
044 - 590 - 49 - 99

Електронна адреса для звернень клієнтів: contactcentre@ukrgasbank.com

Адреса головної установи: 01030, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 16-22

Книга скарг та пропозицій